کد خبر: 29388
ف
جزئیات هولناک‌ترین جنایت سال۹۷
قهرمان بوکس هولناک‌ترین جنایت خانوادگی سال‌97 تهران را رقم زد. مرد 47 ساله سر چهار عضو خانواده‌اش را برید.

به گزارش ثریا، بعدازظهر چهارشنبه بیست‌و‌پنجم مهر امسال، مردی با خانه برادرش سیروس که مربی بوکس است، تماس گرفت اما کسی پاسخگو نبود. نگران به همسر برادرش زنگ زد و متوجه شد آنها با هم قهر کردند و پدر و مادرزن سیروس برای آشتی آنها به خانه دامادشان رفته‌اند. با شنیدن این موضوع راهی خانه برادرش در محله نبرد جنوبی شد. وقتی به آنجا رسید، سیروس تلفن را جواب داد و راز جنایتی هولناک را فاش کرد. سیروس شب قبل، دو دخترش و پدر و مادرزن را در خانه کشته بود.

برادر سیروس وقتی از این جنایت باخبر شد، او را به کلانتری 132 نبرد برد و تسلیم ماموران کرد. ماموران در ادامه برای بررسی موضوع وی را به خانه‌اش در طبقه اول ساختمان مجتمع 20‌واحدی بردند. به محض باز کردن در آپارتمان با جسد مرد سالخورده که سرش بریده شده، رو‌به‌رو شدند. کمی جلوتر از او جسد همسر مرد سالخورده قرار داشت که گلوی او هم بریده شده و ضربه‌ای نیز به قلبش اصابت کرده بود. ماموران وقتی وارد اتاق‌خواب شدند با جسد دو دختر سیروس روی تختخواب رو‌به‌رو شدند که مانند پدر و مادربزرگشان به قتل رسیده بودند. روی صورت دختر 17 ساله بالشی قرار داشت. با کشف اجساد چهار قربانی موضوع به بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران گزارش شد. او به همراه تیم جنایی پلیس آگاهی در آنجا حاضر شد. بعد از هماهنگی‌های لازم اجساد که ساعت‌ها از مرگشان می‌گذشت به پرشکی قانونی منتقل شدند. متهم نیز تحویل ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران شد. همچنین مادر دو دختر کشته‌شده و دایی آنها نیز که از ماجرا آگاه شده بودند، خود را به ساختمان رساندند. برادرزن متهم در تحقیقات گفت: دامادمان کارش آزاد و مربی بوکس است. او و خواهرم چهار سالی می‌شد که با هم اختلاف و درگیری پیدا کرده بودند. از یک هفته پیش این درگیری و دعوا میان آنها بالا گرفت. خواهرم قهر کردم و به خانه من در کرج آمد .

وی افزود: خواهرم برای چند روزی مشهد رفت و بازگشت اما اخلاق و رفتار شوهرش عوض نشده بود و همچنان با او درگیری داشت. خواهرم دیگر نمی‌خواست به آن خانه بازگردد. در چند سال اخیر خواهرم به خاطر حفظ آبروی خانوادگی و دو دخترش در این زندگی مانده بود. سه‌شنبه والدینمان برای دیدن دو خواهرزاده‌ام و حرف زدن با دامادمان و میانجیگری به خانه آنها رفتند که دیگر خبری از آنها نشد. بنابراین به برادر دامادمان زنگ زدم که او بی‌خبر بود. عصر روز چهارشنبه متوجه این جنایت شدم. برای داماد خانواده درخواست قصاص دارم.

همسر عامل جنایت که در این ماجرا والدینش و دو دختر خود را ازدست داده بود و به سختی روی پاهایش ایستاده و بشدت گریه می‌کرد نیز گفت: والدینم و بچه‌هایم چه گناهی داشتندکه آنها را کشت؟ شوهرم در این چهار سال اخلاق و رفتارش خیلی بد شده بود و مدام با هم دعوا و درگیری داشتیم و مجبور به قهر می‌شدم. برای شوهرم قصاص می‌خواهم.

با تکمیل تحقیقات مقدماتی ماموران به بازجویی از سیروس پرداختند که گفت: من با همسرم اختلاف داشتم و زمانی که خانه را ترک کرد و نزد خانواده‌اش رفت، اعصاب و روانم به‌هم ریخت. آن شب والدین او برای میانجیگری به خانه‌مان آمدند که من با مادرزنم دعوا شد. آنها را با شیرموز مسموم و بی‌هوش کرده و هر چهار نفرشان را در خواب به قتل رساندم. می‌خواستم خودکشی کنم که نشد.

سرهنگ کیوان ظهیری، رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در این باره گفت: تحقیقات از متهم به قتل در اداره دهم پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

قاتل مرد آرامی بود
اینجا محله نبرد، کوی نصر سوم، کوچه غلامی است. سکوت محله را فراگرفته است. ساکنان ساختمان هنوز از این جنایت شوکه هستند. باورشان نمی‌شود همسایه جدیدشان مرتکب این جنایت هولناک شده باشد. یکی از زنان همسایه به جام‌جم گفت: چند بار قاتل را در راه‌پله دیدم. مرد محترم و آرامی بود. آنها سه ماه قبل این خانه را اجاره کردند. همیشه خودش خرید خانواده‌اش را انجام می‌داد و تا به حال ندیده بودم همسر و دخترانش برای خرید از خانه بیرون بروند. عصر چهارشنبه شایعه شد، آنها دچار گازگرفتگی شده و فوت کرده ‌اند.

یکی از مردان همسایه هم به جام‌جم گفت: قاتل، مرد مودب و آرامی بود. با من درباره کار و ورزش زیاد حرف می‌زد. باورم نمی‌شود او قاتل است. حتی زمانی که ماموران او را با خود می‌بردند، یک درصد هم فکر نمی‌کردم او قاتل خانواده‌اش باشد و هنوز هم باور ندارم.

تشریح جنایت از زبان قاتل 
سیروس فریاد می‌زند، دخترانم را با دستان خودم کشتم و باید من هم بمیرم. خودم را چه در بازداشتگاه و چه در زندان می‌کشم. مرد جنایتکار در گفت‌وگو با جام‌جم به تشریح این جنایت پرداخت.

کارت چیست؟
کارهای ساخت و ساز ساختمان انجام می‌دهم.

مربی ورزشی هم هستی؟
بله. 25 سال است که در رشته بوکس به طور حرفه‌ای و قهرمانی فعالیت دارم. من قهرمان بوکس تهرانم. به عنوان مربی برای آموزش رشته بوکس با باشگاه‌های مختلفی در تهران همکاری دارم و همه ورزشکاران این رشته مرا می‌شناسند.

با همسرت اختلاف داشتی؟
ابتدا مشکلی با هم نداشتیم اما از چهار سال قبل یک دفعه اختلاف سلیقه‌هایمان شروع شد و همچنان ادامه داشت. کارمان شده بود قهر و آشتی و خانواده‌هایمان شده بودند میانجیگر این دعواها. اختلافمان برسر مسائل مختلف بود و این درگیری یک هفته پیش به اوج رسید و دوباره همسرم قهر کرد و نزد خانواده‌اش رفت. من و دو دخترم ماندیم.

این بار دنبالش نرفتی؟
این قدر از دست زنم عصبانی بودم که نمی‌خواستم به این قهر پایان دهم .

از شب جنایت بگو؟
سه‌شنبه والدین همسرم برای دیدن بچه‌هایم و میانجیگری به خانه‌ام آمدند. حتی آن شب با مادرزنم هم دعوایم شد. خشم وجودم را گرفته بود و تصمیم گرفتم همه را بکشم و خودم هم خودکشی کنم. حتی می‌خواستم همسرم را هم بکشم.

بعد چه شد؟
آن شب بیرون رفتم و چند بطری شیر و چند کیلو موز و قرص خواب‌آور خریدم. شیرموز مسموم درست کرده و هر کدام یک لیوان نوشیدند و بعد رفتند و خوابیدند. ساعت 12شب ابتدا رفتم سراغ دخترانم که خوابیده بودند. از اتاقشان بیرون آمده و از آشپزخانه کارد بزرگی را برداشته و دوباره به اتاقشان بازگشتم. سراغ سولماز دختر بزرگ‌ترم رفتم. چاقو را زیر گلویش گذاشتم و بریدم. با سروصدای او دختر 17 ساله‌ام ساناز بیدار شد و فریاد زد خواهرم را رها کن .
همان موقع از قتل آنها منصرف نشدی؟
نه. انگار آدم دیگری شده بودم، با دست دیگرم چند مشت به صورت او زدم که سرش گیج رفت و روی تختخواب افتاد. از مرگ دختر بزرگ‌ترم که مطمئن شدم، سراغ دختر کوچک‌ترم رفتم. ابتدا با متکا خفه‌اش کرده و بعد با چاقو سرش را بریدم.

چرا زوج مهمان را کشتی؟
از آنها نیز کینه داشتم. بالای سر پدرزنم رفتم و سر او را هم بریدم که همسرش بیدار شد. او با دیدن صحنه مرگ شوهرش فرار کرد تا فریاد بزند و از همسایه‌ها کمک بگیرد که نتوانست. ابتدا گلویش را گرفتم اما خفه نشد. ضربه‌ای با چاقو به سینه‌اش زدم و بعد گلوی او را هم بریدم.

بعد از قتل فرارکردی؟
نه. بعد از قتل عطش پیدا کردم و سه لیتر آب خوردم. بعد گرسنه‌ام شد و دو تا سیب خوردم. بعد بالای سر دخترانم رفتم و تا صبح گریه کردم.

دخترانت را چرا کشتی؟
نمی‌خواستم آنها هم مثل مادرشان شوند و در آینده زندگی‌شان را خراب کنند.

چه زمانی خانه را ترک کردی؟
پیش از ظهر چهارشنبه از خانه بیرون زدم تا خودکشی کنم. سرگردان کوچه‌ها بودم و به محله پیروزی رفتم می‌خواستم قرص بخورم و خودکشی کنم که برادرم زنگ زد. به او گفتم همه را کشته‌ام و می‌خواهم خودکشی کنم. او نزد من آمد و با هم حرف زدیم و بعد مرا به کلانتری برد و تسلیم شدم. نمی‌خواهم زنده بمانم و در بازداشتگاه یا زندان خودکشی می‌کنم.

پشیمان نیستی؟
بعد از قتل دو دخترم از کشتن آنها پشیمان شدم و تا صبح کنار جسدشان گریه کردم. برای دو دخترم توضیح دادم که چرا آنها را کشتم. الان آرزو دارم قبری سه طبقه بگیرم و در کنار جسد دو دخترم مرا خاک کنند.


مرتبط ها
ارسال نظر
chapta
حداکثر تعداد کاراکتر نظر 200 ميياشد .
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص ،قومیت ها ،عقاید دیگران باشد و یا با قوانین کشور وآموزه های دینی مغایرت داشته باشد منتشر نخواهد شد - لطفاً نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.

توضیح المسائلی در حوزه‌های اقتصاد، بانک و مدیریت داشته باشیم

گزارش دانشگاه آزاد درباره پذیرش پزشکی هفته آینده ارائه می شود

افزایش تقاضای دانشجویان ترکیه‌ای برای تحصیل در خارج از کشور

آیا فناوری واقعیت مجازی به پایان خط رسیده است؟

آیین نامه فعالیت اساتید علوم پزشکی در مناطق آمایشی تدوین شد

زمان برگزاری آزمون زبان دکتری پیام‌نور اعلام شد

ثبت دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان در شبکه هرباریوم‌های متصل به باغ گیاه‌شناسی نیویورک

ثبت دانشگاه علوم کشاورزی خوزستان در شبکه هرباریوم‌های متصل به باغ گیاه‌شناسی نیویورک

نگذاریم علوم سکولار در مغز جوانان دانشگاهی نفوذ کند

همکاری دانشگاه های تهران و ملی تایوان توسعه می یابد

عرضه قابلیت Night Sight برای تمام گوشی‌های پیکسل گوگل آغاز شد

مزه شیرین پول در آوردن زیر زبان این دانش‌‌آموزان+ تصاویر

پیامک‌های کاربران پیکسل ۳ خود به خود حذف می‌شوند!

حاشیه سود آیفون از ۷۴ درصد به ۶۰ درصد رسیده است

ساخت پروتز‌های کاملا ایرانی با قیمتی ارزان‌تر از نمونه خارجی

رشد ۳۱ پله‌ای ایران در نوآوری آموزش پزشکی جهان

دختران دانشجو و فارغ التحصیل ایرانی به دبیر کل سازمان ملل نامه نوشتند

استقرار روحانی در مدارس ایران

جشنواره پلو خوران تاجیکستان تبدیل به جنگ شد! +عکس

سنگ قبر یک استقلالی پیش از مرگ! +عکس

آیا علامه جعفری از شرح مثنوی پشیمان بود؟

کشف دنیایی یخ‌زده به دور ستاره‌ بارنارد

چرا دانش آموزان سربه‌هوا شده‌اند؟

لزوم بازنگری در مطالعات عصر نوسنگی اروپا

سر رباتیک که حالات چهره افراد را تشخیص می‌دهد

امروز ۲۴ آبان؛ زادروز کاشف سیاره اورانوس

جاده‌های تندرستی در خوابگاه‌های دخترانه گسترش می‌یابد

اسکن قلب هزار بیمار با نسل سوم دستگاه تصویربرداری هسته‌ای قلب

برگزاری کنفرانس "کدینگ رمزنگاری و محاسبات" در دانشگاه علم و صنعت

حمایت گسترده دانشگاه هنر اصفهان از نخبگان

جزئیات تعیین تکلیف حکم ریاست دانشگاه آزاد

همایش ملی دیدگاه‌های علوم قرآنی آیت‌الله فاضل لنکرانی برگزار می‌شود

علامه جعفری سال ها پیش خطر پوزیتیویسم را گوشزد کرده بود

علامه جعفری پلی میان متفکرین غرب و شرق بود

آیت الله ملک حسینی(ره) سرو استواری که در خاطره ها می درخشد

سرپرست دانشگاه آزاد یکشنبه آینده تعیین تکلیف می شود

شرایط ارزیابی مدارک تحصیلی متقاضیان دکتری خارج از کشور اعلام شد

عکس: جنازه «سلطان سکه» و »سالم» پس از اعدام

افزایش سهم شهرهای کوچک در تولید علم

اقدام غیرقانونی برخی از مراکز در جذب دانشجوی دکتری

تصویر ماهواره چینی از سمت پنهان ماه

آوردن فلسفه میان مردم، مایه ابتذال آن است

مشکلات چشمی در کمین مبتلایان به تیروئید

عکس: آموزش کار با بی سیم به جهانگیری!

کتاب «در جستجوی نظریه های اجتماعی در گفتمان شریعتی» منتشر شد

نتایج دکتری بدون آزمون استعدادهای درخشان آزاد اعلام شد

گرمایش زمین مردان را نابارور می کند

دانشگاهیان به حل چالش های محیط زیست اعتقاد دارند

عکس: سلطان سکه در حال نوشتن وصیت نامه

تصمیم تازه ترکیه درقبال تحریم‌های ایران

سوتی دیدنی «محمدرضا حیاتی» روی آنتن زنده!

عکس: قربون صدقه بازیگر خانم برای نگاه با جذبه گربه اش!

شلوار گل مالی فقط ۱.۵ میلیون تومان! +عکس

پژو ۲۰۷ صندوق دار نیامده ۱۴۰ میلیون شد! +عکس

عکس: سلطان سکه و همدستش لحظاتی پیش از اعدام

شوهرم به خاطر پول مرا وادار به رابطه نامشروع می کرد

کودک آزاری وحشتناک با دریل در زنجان

عکس: تیپ رنگی رنگی خانم مجری

شکایت بازیگر سینما از «علی دایی» به کجا رسید؟

آخرین گفت و گوی سلطان سکه قبل از اعدام +عکس

عکس: حجاب مدال آوران پاراآسیایی در دیدار با رهبر انقلاب

سایت آمریکایی هرالد تریبون: جریان اعتدال در ایران به دنبال سازش جهانی است/ فرصت کنونی سازش برای ایران تکرار ناشدنی است/ تلاش های داخلی برای وادار کردن رهبری ایران به سازش با آمریکا

احتمال تغییر ۴ وزیر دولت روحانی

روحانی: آمریکایی‌ها حتماً شکست می‌خورند

گوشی جدید نوکیا با دوربین پنج گانه در راه است

در توییتر می توانیم ویرایش کنیم؟

آمریکا چین را تهدید به آغاز جنگ سرد کرد

آغاز خدمات خودرو‌های خودران گوگل تا ۲ماه دیگر

احتمال اعطای سهمیه بنزین به افراد به جای خودرو

ظریف به مجلس احضار شد

«سپاه» نماینده صهیونیست‌ها را به درک واصل کرد

درخواست آیت‌الله جنتی از دولت

دیابتی ها چگونه ورزش کنند

آغاز خدمات عمومی خودروهای خودران گوگل تا دو ماه دیگر

وضعیت بد بورسیه تحصیلی در روسیه

ابداع ماده روان‌کننده با الهام از کرم خاکی

شناسایی یک کهکشان عظیم در همسایگی

عکس: فروش آنلاین کفش ۳۱ میلیون تومانی لاکچری!

درآمد عجیب شاخ های فضای مجازی

عکس: ماشینی که سردار مومنی سوار شد!

ماشین میلیاردی جهانگیری در سفر خوزستان+عکس

تعجب مردم از دیدن شقایق فراهانی در کربلا +عکس

عکس: قیافه جالب سارا و نیکای سریال «پایتخت»

خودرویی خاص با پلاک ملی در کشور+ عکس

اعصاب خردکن ترین تبلیغ تلویزیون که ١١ سال است پخش می شود!

عکس: اتفاق زیبای فوتبال برای شیلا خداداد استقلالی

خواب رفتن اردوغان در پاریس سوژه شد +عکس

رونالدو صاحب وحشتناک ترین گربه دنیا شد! +عکس

غول بی شاخ و دم آمریکایی در خیابان های ایران +عکس

«آزاده نامداری» از ایران مهاجرت می کند؟

آتش زدن توله کفتار ها در نیشابور +عکس

عکس: سلبریتی ها، چکمه پوش شدند!

توالت های آزادی که پس از ۴۰ سال تکذیب شد!

قتل خاشقچی به دلیل افشای پشت پرده «ایران اینترنشنال» +عکس

بازگشت رسمی به تلگرام کلید خورد؟

افشاگری از توطئه بزرگ عربستان علیه ایران

عکس: عطر زدن آیت الله جنتی در نماز جمعه تهران

عکس: ماشینی که سردار مومنی سوار شد!

کمیاب ترین رنگ پورشه کاین در ایران +عکس

عکس: شهردار سابق تهران تجدید فراش کرد!

تولد مژده لواسانی با کیکی متفاوت +عکس

کلاه گیس ترانه علیدوستی بر سر لیلا حاتمی! +عکس

نگرانی علی علیزاده از تهدید جان خبرنگار ایرانی گاردین +تصاویر

عکس: شوخی مهراب قاسمخانی با مختار

عکس: جنازه «سلطان سکه» و »سالم» پس از اعدام

سانسور حضور زنان در آزادی توسط شبکه سه

سمند شاسی بلند، به زودی ؟ +عکس

عکس: پوشش عجیب کفش های معاون روحانی!

دختر علی پروین در صف ورود بانوان به استادیوم آزادی +عکس

لاکچری بازی جدید پولدارها؛ سرو ناهار ۵ میلیونی